1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomosh pomogajte

Дискусија во 'Канта' започната од sweetbela, 26 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweetbela

  sweetbela Активен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Ke vi bidam mn blagodarna ako pomognete !
  Jas vcera si peglav alista za na skolo i neso peglata mi pocna da mi mi risa i nasekajki si ja zalepiv do nosot i sega mi e izgoren na spicoti imam kako plikce ako znae nekoj kako moze da mi pomine pobrzo nekoj kremi ... i dali ke mi ostane belek :D ?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
  На sweetbela му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.