pomosh pomosh lele pomoooooooshhh!!

Дискусија во 'Канта' започната од Sramezhliva, 19 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Sramezhliva

    Sramezhliva Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2011
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    vaka, pred edno tri vecheri dechko mi me varashe so edna roshla, i ja ne mu kazhav nishto, a gi fanav zajedno. i snosti mu beshe na negov drugar rogdendan i me vikna v kujna (kujnata mu e dole a gore bea site-vo kuka zivee) i mi reche deka me varal dechko mi i ja se praev deka neznam i drugarov me zalapa (jas porano go sakav nego) i ne mu se pomestiv i se lapavme i pochna da me.........dopira. po gradi i po gazo i mi gi sleche pantalonite poleka. i si ja sleche on maicata i mi ja zatrija i ja tuka se napaliv. i pochnav da go drapam i mu gi slekov pantalonite i on mene gakite i nema veze se slekovme goli i mi go stai. i stoechki se seksavme. i svrshi nazemi. i potoa sekachivme gore i ja zaboraviv deka me varashe dechko mi i mu se klaiv v skut i on mi beshe neshto lut i ja mu go zadrapav za da mi se smire, i me odnese v spalna i me sleche cela i migo turi ama agresivno i me boleshe, i pochna da me kube i da me tepa i me boleshe ama i ubavo mi beshe i go izvadi i mi go klai v usta i pochna da me narekuva pachavra i ne mi davashe da mu se ottrgnam od dolniot. i mi reche deka znae deka sum se seksala s drugar mu. i mi svrshi v usta i mi reche deka ne saka vishe da me vidi i si otide.... shto da pravam go sakam mnogu ljubov mi e, ama znae za drugar mu lelelelel lut mi e mnogu ne mi prai muabet !!!!!!!!!!!!!!!!! :worried::worried::worried::worried:
     
  2. unhappyy

    unhappyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2011
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    147
    Девојко колку години имаш ?!
     
  3. innamylove

    innamylove Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 август 2011
    Пораки:
    379
    Допаѓања:
    226
    ова некој на мајтап го има пишано.....глупо потрошени 3 минути од мојот живот читајќи го ова....
     
  4. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.900
    Пол:
    Женски
    Корисничково име ама ич не ти паше. :!:
    Мој совет е наредниот пат даму кажеш на дечко ти да ја викне и таа рошлата и другар му, па сите заедно да си удрите еден јак и добар свингерај ,ама не заборавај на крај да му речеш дека го сакаш и фино ќе си клекнеш на колена и ќе му побараш прошка.
    Ако не ти прости баш ти е гајле, тука е другар му, барем тој бил нежен не ти го клаил грубо.
    Туку пази сега беља, може си трудна со близнаци, па како ќе знаеш кое дете од кого е. :o :o
    |( |(
     
    На Isabel, ibanez, spellbound и 1 друга личност им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.