pomosh

Дискусија во 'Канта' започната од jebiga, 10 април 2013.

 1. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  za 2 dena odime na ekskurzija...klasnata e najlosha od site nastavnici i sakame da ja zaebime za da ne pamti cel zivot....kazvajte kako <333
   
 2. awl

  awl Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  1.117
  Пол:
  Женски
  Не одете на ескурзија, ќе ја збунат празните места во автобусот, слободното време без дечурлана кои не ја почитуваат- ќе ве памти цел живот!!!

  Може сум стара за коментари да давам на темава (која верувам ќе оди во канта за кратко) ама се повеќе се прашувам како ве правеле вашите за да искочите вакви... Најлоша од сите наставници, да ја заебИме, да не памти... брееејјј
   
 3. macence85

  macence85 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2010
  Пораки:
  1.217
  Допаѓања:
  817
  Совет..Место апчиња за спиење купете си мозок! |( Збесната младина бре..да не се знае кај се тера.
  Едит..Дотичнава персона имаше првична идеја да купат апчиња за спиење да и ги подметнат на класната, да не излезе сега јас овде бладам.. :^)
   
  На DigY и awl им се допаѓа ова.
 4. awl

  awl Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  1.117
  Пол:
  Женски
  Ако даваат некаде мозок на ангро, топ е советов! Сериозно ова со апчињава???? Што се не трпи земјава...
   
  На psychic му/ѝ се допаѓа ова.
 5. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
 6. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.253
  Пол:
  Женски
  извини ама што бара оваа тема овде, во другата наука????
   
  На awl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.457
  Господе Боже мили ова децава се за на психијатар. Имате ли вие родители бе???
   
  На psychic му/ѝ се допаѓа ова.
 8. jebiga

  jebiga Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  a koga bevte vie na nasa vozdrast dali ne sakavte da pravite vakvi raboti ili vie bevte mirni i primerni deca -_-