1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomosh!!

Дискусија во 'Канта' започната од Nikolaman, 26 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nikolaman

  Nikolaman Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zensko sum akauntov e od bratmi nemoj da pomislite drugo ^_^
  Posle kolku dena od odnosot pocnuvaat prvite simptomi na bremenost i kakov test bi bil najdobar!! i koga bi bilo najdobro da se napravi test za bremenost ?????
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.509
  Пол:
  Женски
  Направи си свој акаунт, не да пишуваш од тој на брати ти. Потоа прочитај ги правилата на форумот за пишување на мислење и отворање на нова тема. И за крај можеш да прашаш во соодветната тема за тоа што те мачи.
  seks/dali-sum-bremena-t424/
  bremenost/simptomi-na-bremenost-t62/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.