1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomosh

Дискусија во 'Канта' започната од maja979, 28 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maja979

  maja979 Нов член

  Се зачлени на:
  28 март 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo, mi treba sovet ii mislenje ..na 02.04 go imav prviot odnos ii koristevme zashtita ..trebashe da dobijam na 21.04 I mi kasni sedum dena...dodeka imavme odnos od koga svrshi dechko mi go izvadi kondomot i posle nekoe vreme prodolzhi ama so prst ii dali e mozhno dokolku imalo neshto na prstot da zabremenam (ne mi beshe ploden den)....cela nedela gi imam site simptomi koga mi ide ama nema nishto ....ve molam za mislenja i sovetii.....
   
 2. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.814
  Допаѓања:
  132.488
  Пол:
  Женски
  На stevemila му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.745
  Допаѓања:
  17.670
  Ако се случувало ова лани, до сега ќе си се породела, ако е за годинава, ќе треба да почекаш уште сме март.

  Шала на страна, прочепкај по темите за секс ќе најдеш одговор сигурно.
   
  На cresa-jagoda, stevemila и kjukli им се допаѓа ова.
 4. stevemila

  stevemila Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  5.633
  Допаѓања:
  41.532
  Пол:
  Женски
  Lani u April imala sex neznae dali e trudna.Ova ludi se ili nas ne praat ludi
   
  На Mr. Right, aleks blond, Antolinaa и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.