1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomosh

Дискусија во 'Канта' започната од Kkrriissttiinnaa, 8 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kkrriissttiinnaa

  Kkrriissttiinnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  So eden se muvam skoro 1 godina i 5 meseci no se gledam emn retko vo nedelata po 1 naj mn 2 pati no postojano navaluvashe da mu dadam demek sekoe devojce bilo skinato pred 2 meseca mu dadov no se gledame samo tanjo nikoj da ne znae so mene koga ke se vidime koga e ispadnat onaka me gleda duri nekoash ne ni se pozdravuva nz dali saka da me iskoristi samo pomoshh
   
 2. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  612
  Допаѓања:
  329
  очигледно е дека само те искористил а зашто тајно се гледате ? има причина или ?
   
 3. Kkrriissttiinnaa

  Kkrriissttiinnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Pa nz imame i praveno muabet mi ima kazano mn pati deka koga sum sakala da sme ispadnalle na kafe ne mu bilo sram da go gledaat so mene i se toa noo nikogas mi nema pisano da se vidime na nekoe mesto kaj sto moze da ne vidat i dr osven nie sami :/
   
 4. kelly.r

  kelly.r Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  612
  Допаѓања:
  329
  Па речи му ти да видиш како ќе изреагира.Ако нема да сака очигледно е дека се срами да го гледаат другите со тебе
   
 5. Kkrriissttiinnaa

  Kkrriissttiinnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Ama toa mi e glupo kako ja zensko da mu vikam da se gledame odime na kafe a on masko samo za odnosi da mi pisuva a za onaka da se vidime ne :worried:
   
 6. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.717
  Tи си му занимација, си го исполнува времето со тебе.
  И ти му даде, бидејќи секоја била скината ???
  :worried:ilent: :clap: :clap:


  Јас па се чудам на тебе, една познаничка (простачка) му даде еден клапчо да ја скине бидејќи кога ќе се почнело со односи,се чистеле бубалиците :D
  Ова болдираното не ти значи ништо ??? Ај ќе ти помогнам, тоа е одговорот на твоето прашање: Дали сака да те искористи.
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  И ние како можеме да помогнеме? Јас впрочем незнам зошто бараш помош :^) Не те искористил затоа што и ти си сакала, и прекинете ве молам со тие муабети `ме искористи јас несакав` . |(
   
 8. Kkrriissttiinnaa

  Kkrriissttiinnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Da no mi kazuvashe deka me sakal i se nes i posl emuabetot deka 1 godina i 2 meseci sme zaedno resiv da mu dadam od sto go sakam :worried:
   
 9. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Епа ако си го сакала и ти било убаво, капата на криво и не се замарај кој, што, како.
  Ако не те сака тој... е јбг, не можат сите да те сакаат. :wasntme:
   
 10. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.717
  Е па што сега? После е*ење нема каење.
  Вози се на неговиот воз дека те сака, продолжете да се криете, па за некоја година ќе ни пишуваш во темата: врска со оженет човек.
   
 11. Kkrriissttiinnaa

  Kkrriissttiinnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2011
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  hahaha me nasmea ! :D
   
 12. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.