1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomoss sovet mislenje :D

Дискусија во 'Канта' започната од 1106, 16 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 1106

  1106 Нов член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Nova sum na forumot imam 15 godini i imam eden problem pa moze vie ke mi pomognete mozebi ima takva tema no jas napraviv nova
  Problemot e toa sto imam decko go sakam i toj mene me saka ama se sto se slucuva pomegu nas toj im kazuva na drugarite a jas sakam da e tajna vrskata
  Pomoss mislenje sovet
   
 2. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  243
  Пол:
  Машки
  Чекај а што е причината што ти сакаш врската да е тајна?
  Ако одиш со некого нема потреба од криење толку и знаеш кога-тогаш ќе се дознае.
  Го изневеруваш или што е причината? :^)
   
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Се плаши да не дознае мајка и дека има дечко..
   
 4. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  243
  Пол:
  Машки
  Па мислев дека сме 21 век и дека тоа се веќе ретки случаеви,како што почнаа сите веќе нормално ми стана.Но,изгледа сум се излажала. :lol:
   
 5. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.544
  А причина зашто сакаш да е тајна врската, барбиките дома се љубоморни што имаш дечко или како ?
   
  На sadgirl21 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  881
  Јас мислам дека девојчето сакаше да каже дека сака тајни да бидат работите што се случуваат меѓу нив, а не врската да им е тајна :lol:

  Ви текнува она, му дозволила рачето да го спушти под половината, а он се пофалил на другарите :o тоа треба да е тајна 8)
   
 7. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.239
  Пол:
  Женски
  И "темава" од 16-ти ноември уште стои?

  Ова ти е како нес кафе 3 во 1, и помош и совет и мислење :D

  Ова е исто така доказ дека не е пресудно само да се сакате двајцата, ако он им кажува на другарите, залудно е се. :$
  Како којзнае што прават они па да и е страв да не се дознае. (а можеби и прават :o :x )
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.