1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomoss

Дискусија во 'Канта' започната од angela-arsovska, 15 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. angela-arsovska

  angela-arsovska Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  ejj znam deka temava ne e za tuka, no ovaa e najposetuvana i itno mi treba da mi kazete kako se uklucuva kamera na lap-top nov mi e zatoa ne znam :$ izvinete sho ne pishuvam kirilica =.=
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
 3. angela-arsovska

  angela-arsovska Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  zaklucena e znacii -.-
   
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.