1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomoss

Дискусија во 'Канта' започната од sostaric.nina, 2 октомври 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sostaric.nina

  sostaric.nina Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Ve zamoluvam nekoj koj e vo mozhnost da mi napishe esej na tema dokolku sakam kje mozam.Ve molam esejot da sodrzhi deka ne se se parite bonorashanje blagodaram odnapred
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.