1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pomosss

Дискусија во 'Канта' започната од bojan4eto, 29 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bojan4eto

  bojan4eto Активен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  de4ki znaci denes vo skoloto napraviv edna glupost.... staviv penkalo na stolot na edna momicka ona sedna i si gi skina farmerkite....mene me zapisaa vo dnevnikot se javile na tatkomi i mu kazale sto da mu kazam jas vecer koga ke si dojde od rabotaaaa pomognete mi ve molammmm
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  добро е што не си и ставила нешто друго :rofl:
  кажи по грешка ;) несакајќи не било намерно
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.