1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Popusti vo Solun?

Дискусија во 'Канта' започната од fashionista-15, 14 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashionista-15

  fashionista-15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2010
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  3
  Koj znae dali ima prednovogodishen popust vo Solun(pred katolickiot Bozikj)? Ako znae nekoj dali ima i od koga e neka kazhe.. Potocno me interesira za popusti vo Bershka,Mango,ZARA.. Odnapred fala zenski :$
   
 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  fashionista-15 си можела да разгледаш низ форумов пред да отвориш нова тема.

  moda-i-stil/soping-vo-solun-t561/
   
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Ваква тема веќе постои,поради тоа темата ќе биде заклучена...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.