1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Poraka :)

Дискусија во 'Канта' започната од babydolly, 15 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. babydolly

  babydolly Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ve molam itno mi treba nekoja poraka za sreken brak ali da bide navista dobra dokolku imate nekoja vi blagodaram od napred
   
 2. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.046
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  побарај во категоријата свадба таму има се што ти треба :!: ;)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.403
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.