1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

poraki za godisnina od vrska

Дискусија во 'Канта' започната од lupka1, 4 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lupka1

  lupka1 Нов член

  Се зачлени на:
  4 декември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  :inlove: nekoi interesni poraki za godisnina :D
   
 2. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.318
  Допаѓања:
  8.394

  Не е фората некој да ти смисле 2,3 убаво скоцкани реченици.
  Поентата е ти да ги осмислиш заедничките моменти,доживувања,чувства и да ги преточиш во мала порака.
   
  На jovana03 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.