1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Posle kolku vreme da se ima sex so nov partner?

Дискусија во 'Канта' започната од A.N.E.20, 4 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. A.N.E.20

  A.N.E.20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imav dolga vrska i togas cekav godina ipol.... zavrsi taa vrska po 5god. Sega imam nov decko mesec-dva koj e dosta iskusen :) sto mislite po kolku vreme treba da mu se predadam?Dobro se odnesuva i navistina mnogu me pali :$ kakvi se vasite iskustva ? ke mi pomognat blagodaram odnapred :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.451
  има ваква тема :) спред мене кога сакаш.... глупости ми се тоа, на колку време... |( што муабет е тоа? Kога ти ќе се осеќаш спремна-тогаш...Hемаш 15 години, 20 имаш! Cигурно 1 година за рака нема да се држите...
  едит---- 21 имаш :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.