1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

posle SEX

Дискусија во 'Канта' започната од Cvet4e12345, 21 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvet4e12345

  Cvet4e12345 Нов член

  Се зачлени на:
  20 јули 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Dali na nekoi od vas vi se ima sluceno da vi se rasteci spermata po nozi vednas otkako svrsile vo vas. ve molam kazete dali e toa nesto za panika. Posto otkako ke imam odnosi i sprugot svrsi vo mene vednas mi se rastekuva po nozi sekoi pat koga i da imame odnosi.
   
 2. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.264
  Допаѓања:
  122.381
  Пол:
  Женски
  нормална работа, не може да се апсорбира цела сперма кај тебе, тоа се неколку милиони сперматозоиди, еден е доволен да те оплоди, не сите
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.