1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prašanje

Дискусија во 'Канта' започната од Plavuska.inaci, 9 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Plavuska.inaci

    Plavuska.inaci Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2010
    Пораки:
    33
    Допаѓања:
    1
    Pred nekolku dena doznav dek sum bremena preku Clearblue , me interesira dali bi bilo problem ako nosam čizmi na mala štikla , i koga bi bilo dobro da prestanam ako smeam ?
     
  2. elygj

    elygj Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 февруари 2010
    Пораки:
    452
    Допаѓања:
    68
    Ццццц....обично не пишувам на теми кои не ме интересираат ама сега морам.
    Модераторки,нели ви се чини дека постојано некој отвора теми од што нема попаметна работа,па замара со прашања од ваков тип?Не знам за другите ама јас темава не ја сфатив ни најмалку сериозно.Се зачленува некој и дома за 10 минути отвара тема...свашта
     
  3. BeYourself

    BeYourself Популарен член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    1.485
    Допаѓања:
    2.948
    плавушка .. те молам пишувај на кирилица, а во никој случај не отварај теми на латиница .. прво прочитај во pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/ а потоа отворај теми .. а за ова твоето прашање си има посебна категорија ;) .. оваа тема нема врска со оваа категорија .... позз и добредојде на форумот :*
     
  4. Plavuska.inaci

    Plavuska.inaci Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2010
    Пораки:
    33
    Допаѓања:
    1
    Nemam kirilica i prv pat sum na femina mi trebase pomoš i zatoa postaviv prašanje i mislam deka nema potreba nekoj da me navreduva so bilo sto ako nesto sum pogresila i ako Makedonija e tolku bezbrazna i napaga bez da razmisli togas mislam deka i pogresiv sto se zacleniv .

    Sepak fala
     
  5. elygj

    elygj Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 февруари 2010
    Пораки:
    452
    Допаѓања:
    68
    Ако мојот одговор си го сфатила како навреда или напаѓање-немав таква намера.
    Ама ти требало помош и одма ти текнало дека фемина ќе ти помогне??Па како што си видела како се отвара нова тема си можела да ја сместиш и во соодветна категорија,ако веќе стварно ти е проблем дали да носиш ниски штикли или не |(
     
  6. BeYourself

    BeYourself Популарен член

    Се зачлени на:
    12 септември 2010
    Пораки:
    1.485
    Допаѓања:
    2.948
    плавушка .. ова не е никаква навреда .. мило ми е што си се регистрирала и верувам дека за другите теми ќе имаш корисни совети, но мораш прво да ги прочитеш правилата на форумот .. најди таква категорија, и таму прашај за овој твој проблем ;) ти посакувам убав престој на форумот и се надевам на добра дружба ... пробај да најдеш таква категорија која е соодветна на овој твој проблем, ако не можеш да најдеш, прашај во темата kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/ и овде сигурно некој ќе ти помогне да најдеш во која категорија да прашаш за овој проблем .. :* , а ако незнаеш како да ја смениш подршката на овој форум, смени ја подршката на компјутерот, ама во темата на форумот pravila-i-novosti/ ќе најдеш некои работи кои не ти се познати, на пр. како да ја смениш латиницата во кирилица .. ;) :*
     
  7. Tenkai

    Tenkai Популарен член

    Се зачлени на:
    9 јули 2010
    Пораки:
    2.316
    Допаѓања:
    1.904
    Ние тука не можеме ништо да направиме, бидејќи на оваа категорија, пристап имаат само глобалните модератори и администраторите. Така што тие ќе превземат мерки. :) Плавушка, во иднина ќе те замолам да ги прочиташ правилата, а над секоја категорија имаш тема во која е објаснето како да пишуваш на кирилица. А доколку те интересира нешто во врска со бременоста еве ти ја соодветната категорија: bremenost/ .
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.