1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

prasanje za bremenost... itno

Дискусија во 'Канта' започната од makiimilan, 7 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. makiimilan

  makiimilan Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Sega ke vi ja raskazam celata situacija. Obicno mi doagja na 1. Onoj mesec mi dojde na 2 Vednas koga izlegov od kolokviumot po matematika. Ovoj mesec samo 2 pati imavme seks so deckoto. Ednas bese vednas otkako mi zavrsi nekade 9/10 noemvri i sega na 1 dekemvri. Posledniot seks ne ni traese 5 min kratok bese a mojot decko voopsto i ne svrsi ni nadvor ni vnatre isto (slicno i pretposledniot) i prethodno se imase izmieno dolu. No mene seuste mi nema dojdeno. Mnogu se plasam, mislam deka prvite denovi mi bese poradi mat, no sega sum vo difuzija..POMOS
   
 2. Mandarinna88

  Mandarinna88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2010
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  116
  Или сум глупава или ти е многу конфузно прашањето. Како и да е, според ова што сфатив не би требало да си. (Ако тој е сигурен дека не свршил - Од воздух не се забременува). И кај секс веднаш после циклус мислам дека нема големи шанси за бременост.. А ако си толку ДИФУЗНА купувај тест :)
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
 4. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Не си бремена, не се секирај. Од што ќе забремениш ако не свршил?
  Туку мене ме интересира каков е тој секс кога дечково не свршува? :wasntme:
   
 5. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Сега сум во дифузија :D
   
 6. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.832
  Неможе да си бремена ако тој не свршил внатре
  и каков е тој секс без свршување? |(
  и има ваква тема веќе и не се пишува латиница !!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.