Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

prasanje

Дискусија во 'Канта' започната од LoStedLOvee, 7 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoStedLOvee

  LoStedLOvee Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
  Moze da mi kazete od koja drzava e ovoj broj ? +543
   
 2. Dobie

  Dobie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  240
  Од чешка :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.