1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

prasanje

Дискусија во 'Канта' започната од mama marija, 10 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  ima belda linija dali e mozno da sum bremena? :)
   

  Прикачени фајлови:

  • DSC00052.jpg
   DSC00052.jpg
   Големина на фајлот:
   72,5 KB
   Прегледи:
   87
  На Avokado му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  78.313
  Пол:
  Машки
  Да бременa си,со среќа и со лесно нека ти е :D
   
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mama marija

  mama marija Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2016
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  :*:D(y)
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.370
  Пол:
  Женски
  So srekja...cestitki
   
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 5. meckicka

  meckicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2016
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  1.337
  Пол:
  Женски
  Da bremena si
   
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.401
  Пол:
  Женски
  Тема за ова?
   
  На mama marija му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.