Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prasanje

Дискусија во 'Канта' започната од Milica 99#, 5 септември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Milica 99#

  Milica 99# Нов член

  Се зачлени на:
  30 август 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Me interesira dali ima nekoja devojka sto e rodena bez himen??? Citav deka himenot nemoze da pokaze dali e nevina devojkata zatoa sto ima nekoi sto se rodeni bez himen.
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.646
  Допаѓања:
  142.462
  Пол:
  Женски
  Досадно ли ти е?
   
  На tinka-mace, edna_malecka, Waverly Raven и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. wings12

  wings12 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2020
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  195
  И што сега?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.