1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prashanje

Дискусија во 'Канта' започната од LoStedLOvee, 5 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoStedLOvee

  LoStedLOvee Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
  vaka sakav da prasam dali e mozno da se prefrlam vo dr skolo , sega sum prva i opsta sum zapisana i dali ke moze da se prefrlam farmacija ? :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
  Одговор: Не гледам зошто да не. И така сме на самиот почеток, додека е на време.
   
 3. LoStedLOvee

  LoStedLOvee Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.