1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

'' Praznina i uzasno sejkjavanje koe vi fali''

Дискусија во 'Канта' започната од La.Boomba, 8 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. La.Boomba

    La.Boomba Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2013
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    -Tokmu sega otkako se raspravavme so deckomi osetiv nekoja praznina,svativ deka nema nazad vo zivotot a mozebi ima ali se plasime da se vratime na toa sto sme go imale osejkjame kako ni fali toa nesto ili osoba,mene mi falat spomenite i pregratka od osobata koja ke mi oprosti za sve to ja imam povredeno taa oboba,kako ne primer i go imam skrseno srceto,custvata,ali i mene taa osoba me ima povredeno uzasno konecno dobiv semejstvo i po prv pat konecno imam prilika da go osetam toa no taa osoba sve urna i svrte protiv mene,fizicki napadi psihicki.Slusanjeto na drugite lugje me donese do custvo kade sto veke nisto ne slusas samo greski i ogresni raboti koi mozeme da go napravime,vo momentot ili izvesno vreme se super sme se sprotistavile no kako minuva vremeto se kaeme i go molime Boga da ni gi oprosti site tie grevovi,solzi kako cista reka kapa li kapat.Ja sakame li taa osoba seuste ili samo ni fali zatoa sto sme pominale mnogu vreme so nea i ni stanala navika a ne vistinska ljubov.Dali ovaa osoba so koja sto sum ja sakam vistinski nemam premnogu spomeni so nea pa nema na sto da se potsejkjam dodeka ke ostpatuva negde ili ke ostanam nekolku casa bez nea,mozebi e mojata vistinska ljubov seuste ne se znae....to be continued...
     
  2. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.354
    Допаѓања:
    8.477

    Едвај чекаме продолжение..
     
    На jasBia му/ѝ се допаѓа ова.
  3. XstrongerX

    XstrongerX Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    1.714
    Допаѓања:
    5.087
    Пол:
    Женски
    И дабарот ја виткаше чоколадата во фолија :^)

    Не разбирам. Веројатно оти реторскиов есеј не заслужува нова тема, посебно не на латиница, а можеби и печатно/ литературните грешки ми бодат очи.

    Едно ќе советувам, мислам дека упадливи луѓе кои не почитуваат туѓи правила и чувства не се омилени меѓу луѓето.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.