1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Preciosa - накит

Дискусија во 'Мода и стил' започната од ubavi4ka, 14 август 2013.

 1. ubavi4ka

  ubavi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  8
  дали ја имате посетено оваа продавница? има ли некој купено од нивните кристали и како е задоволен? ;)
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  имам видено на слики прекрасни се
   
 3. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.466
  Допаѓања:
  20.151
  Пол:
  Женски
  Интересни модели имаат, но некако ми личат на Сваровски така што...некако ми е „веќе видено“.