1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Predmeti vo ''Josip Broz-Tito'' vo Skopje???

Дискусија во 'Канта' започната од Alexis-Sanches, 15 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alexis-Sanches

  Alexis-Sanches Активен член

  Се зачлени на:
  12 март 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Sakam da se zapisam vo JBT :D pa taka sakam da gi znam site predmeti sto se ucat tamu...i nastavnicite ako moze :$ ...i plus nekoe objasnuvanje za germanskata paralelka ...i dali e vistina deka tamu ucat se ''dignati'' deca i narkomani :worried: ?!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.