1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prednosti vo gradinarstvoto za DECA

Дискусија во 'Канта' започната од VeselGradinar, 10 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. VeselGradinar

  VeselGradinar Нов член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  [mod-reklama:2qlpebx6][/mod-reklama:2qlpebx6]
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  19.584
  Допаѓања:
  169.868
  Пол:
  Женски
  5. Реклама и самопромоција

  Не го користете форумот за реклама или самопромоција. Забрането е испраќање на мислења и лични пораки што рекламираат сајтови, фирми, организации, акции, продукти, услуги и сл. Ако постои рационална и оправдана причина да ве промовираме или пак ако сакате да поддржиме или спонзорираме некоја ваша иницијатива, контактирајте со некој од членовите на модераторскиот тим.

  Забрането е поставување на линкови кон други форуми.

  Не се дозволени елементи од профилот на корисникот кои претставуваат реклама на сајт, продукт, фирма, услуга и сл. Линкови од ваков тип можат да се поставуваат во Контролен панел/Профил/Веб сајт.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.