1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

predsemena tecnost

Дискусија во 'Канта' започната од KetichSalvatore, 3 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. KetichSalvatore

  KetichSalvatore Активен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  da prasam dali moze da se zabremeni od predsemena tecnost?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.