1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

premnogu vlazna

Дискусија во 'Канта' започната од aleks blond, 3 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  se gledam so devojka sto se vlazni nenormalno iskreno mnogu mi preci vo seksot me intereira mislenje od devojki sto vie misite za toa od vasa gledna tocka?:l:
   
 2. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.144
  Пол:
  Женски
  Ne se vinovni tie shto otvoraat vakvi temi,vinovni se administratorite na forumov..Predlog: Prvo administrator od forumov da pregleda tema, pa posle toa da moze za istata da se diskutira.:D Bezpotrebni se ovie temi...Btw: De bre luge otvorete nekogas ucebnik po Biologija..nema.smisla vaka..Naucete.za hormoni,i za procesite sto se slucuvaat vo covecko telo...ZNAENJETO E SILA,ZNAENJETO E MOK
   
  На Lolo5, MilaP, girl-miri и 6 други им се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.856
  Допаѓања:
  133.160
  Пол:
  Женски
  колку е нормално влажнење, а што е превише?
   
  На Lolo5 и Ицолгудбејбе им се допаѓа ова.
 4. stevemila

  stevemila Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  5.633
  Допаѓања:
  41.534
  Пол:
  Женски
  Da ne squirta pa so e premnogu I mu smeta na deckovo.Pa podobro vlazna otkolku suva :!:
   
  На Lolo5 и aleks blond им се допаѓа ова.
 5. Vori

  Vori Активен член

  Се зачлени на:
  2 март 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  56
  Па ако ти остава влажен печат на колената, тоа е премногу.
   
  На Lolo5 и Херкул им се допаѓа ова.
 6. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Женски
  Мн ја возбудуваш изгледа..абе чудни сте мажите... ( извинете на изразот ) проблематични сте и вие ако не се влажни * плукате*, ако се влажни па што и е..Боже мој пушти дете нека ужива ! Моја гледна точка поздрав !
   
  На Lolo5, aleks blond, machence27 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Херкул

  Херкул Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  1.294
  Пол:
  Машки
  Не постои нешто такво како „премногу влажна“. Излижи таму све што е вишок :D
   
  На piksooki, Lolo5, elenkata20 и 6 други им се допаѓа ова.
 8. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.500
  Пол:
  Женски
  испи го сокот додека не се потроши :D
   
  На piksooki, Lolo5, duffi и 7 други им се допаѓа ова.
 9. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.856
  Допаѓања:
  133.160
  Пол:
  Женски
  што ке оди темата у канта ке оди туку СДК дека не е проблем ако е влажна, колку и да е, ако е сува е проблемот
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Херкул

  Херкул Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  336
  Допаѓања:
  1.294
  Пол:
  Машки
  бај д веј, кога сме на темава, дали ви сметаат лубриканти? Се дешава понекогаш и да не е толку сочна, особено ако се претера со алкохол или сл.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Mari Ferrari

  Mari Ferrari Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2016
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Женски
  Што може да мислиме,секако дека е реакција на уживање.Вас машките никако да ви се погоде,ако не е влажна зошто не е влажна ако е сува зошто па сува.За се само замерки да се наоѓало брее. :wasntme:(facepalm)
   
  На Lolo5, stevemila и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 12. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  pa previse da ti tece po noze i toa e normalno?
   
 13. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Женски
  абе Ропкај си хахах :) добро де ништо страшно и да тече па што маж си ти сакаш се под Конец чисто убаво..Луѓево Арлопус прават ( хаос ) поздрав
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.856
  Допаѓања:
  133.160
  Пол:
  Женски
  јако ја обработуваш изглеа ;)
   
  На Lolo5, stevemila, tigarche1 и 2 други им се допаѓа ова.
 15. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  abe mace ova e tema za seks i dozvoleni se sekakvi prasanja vo vrska so seks a tebe ako nesto ne ti se dopaga citaj tamo i komentiraj nesto drugo ima za gotvenje i taka slicno mozebi za toa si ekspert
   
  На Bitter-Sweet и elenkata20 им се допаѓа ова.
 16. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  nekoi pogresno go razbiraat prasanjeto nee nikakva zamerka jas ne se zalam nego e stvarno neobicno sve stoe nesto preterano se smeta deka nee nesto normalno pa zatoa me interesiraat i drugi mislenja
   
 17. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.144
  Пол:
  Женски
  Aleks sedi miren :D ke te siluvam hahahshahahahshahaha o shit..
   
  На aleks blond и Janina им се допаѓа ова.
 18. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  mmmmm zavisi kakva riba si:inlove:
   
 19. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  ako si riba do bola moze ti se prepustam;(
   
 20. Ицолгудбејбе

  Ицолгудбејбе Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2015
  Пораки:
  404
  Допаѓања:
  1.144
  Пол:
  Женски
  Riba ipol kukle :*
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.