1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pretty little liars:The perfectionist

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од pianogirl, 22 март 2019.

 1. pianogirl

  pianogirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2018
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  769
  Пол:
  Женски
  Ајде да пишуваме мислења и коментари за спинофот на најубавата според мене до сеа серија. Вчера ја изгледав првата епизода и мн е добра. Уште одма има хинтови, или сеа со друхи очи ја гледаме па затоа така ни иде. Ајде да видиме ваше мислење за серијата.
   
 2. Aesc2000

  Aesc2000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2017
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  180
  Јас ја гледав премиерата на Freeform и предобра беше. Ептен ми се допаднаа Алисон и Мона, но и новите ликови. Само што видов дека првата епизода не поминала баш најдобро во Америка. Помалку од половина милион ја гледале што споредливо со првата епизода на Ривердејл (која што во Америка иде во среда исто како и ПЛЛ) била скоро три пати понегледана. Се надевам дека нема да ја остават на само 10 епизоди и една сезона.
   
 3. pianogirl

  pianogirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2018
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  769
  Пол:
  Женски
  Не верувам дека ќе ја прекинат бидејќи е баш во стилот на плл. Искрено мн беа разочарани за последната епизода заради тоа што не беа одговорени мн прашања се надевам дека тука ќе ги одговорат. Прочитав на една од страните на плл перфекционистот дека и ариа се враќа во 2ра сезона. Е сеа колку е точно не знам.
   
 4. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  828
  Допаѓања:
  596
  Пол:
  Машки
  За Ариа не се знае
  Инаку кои прашања?
   
 5. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  3.631
  Допаѓања:
  29.205
  Пол:
  Женски
  Јас не планирав да ја гледам серијава, зошто плл се покажа како големо разочарување, ама од немајќи што да правам ја симнав и ја изгледав првата епизода. Онака беше, истиот вајб на сплетки и драми од плл е, ќе видам дали ќе ја продолжам. Не ме привлече нешто кој знае колку првата епизода.
   
  На A_star му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pianogirl

  pianogirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2018
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  769
  Пол:
  Женски
  За Бетани за овој Еди од болница моментално на тоа ми текнува.
   
 7. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.216
  Допаѓања:
  13.862
  Пол:
  Женски
  Оваа е некоја нова или истата Pretty little liars?
   
 8. Stephen Amell

  Stephen Amell Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  2.305
  Допаѓања:
  26.249
  Spin off е на Pretty Little Liars.
   
 9. Angel06

  Angel06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Што за Бетани? Горе-долу за неа објаснија се.
   
  На pianogirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. pianogirl

  pianogirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2018
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  769
  Пол:
  Женски
  Па и не објасниа баш зошто беше толку важен дел од филмот. Исто и за мајката на Тоби сеа ми текна на сцената со Алисон кај што се бакнуваат и мајка му влегува а треба да е мртва веќе
   
 11. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  828
  Допаѓања:
  596
  Пол:
  Машки
  Колку што знам за Бетани беше објаснето
   
  На Angel06 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Angel06

  Angel06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Ни
  Кажаа зошто е важна,го наместила Чарлс за убиството на мајка му на Тоби. А сцената со Тоби и Алисон е пропуст,грешка голема.
   
  На pianogirl му/ѝ се допаѓа ова.
 13. pianogirl

  pianogirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2018
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  769
  Пол:
  Женски
  Можно е сум заборавила. Иначе ги изгледав сите видеа со теориите и баш сакав да излезе близначка на Спенсер. Иако се мислам дека главното А е Мона ама ајде отом потом ќе гледаме сеа
   
 14. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Сцената е од минатото, дадена како меморија. Боите се матни, и даден е Тоби како размислува. Не е грешка.
   
 15. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.994
  Допаѓања:
  4.854
  Пол:
  Женски
  Не е лошо ова. Ама мене светлост ми е кога ја видов Kelly Rutherford
  Што само ме потсети дека сакам спин оф на Gossip girl :)
   
  На pianogirl му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Angel06

  Angel06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  Како не е грешка, мајка му умира кога ја бутка Бетани,таму Чарлс е мал,дете, а во години е постар од Алисон. А сцената со Тоби и Алисон е кога се постари,веќе тинејџери.Скроз утка со timeline.
   
 17. kize

  kize Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2017
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  78
  Ако се добро сеќавам, Марлин самата кажа во едно интервју дека таа сцена е грешка и дека го имаат помешано тајмлајнот.
   
 18. Angel06

  Angel06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2016
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  329
  Пол:
  Женски
  My point. Не сум ја видела таа изјава ама страшен пропуст е.
   
  На kize му/ѝ се допаѓа ова.
 19. CrAzZyYy

  CrAzZyYy Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  663
  Допаѓања:
  2.194
  Пол:
  Женски
  А баш не планирав да ја гледам серијава амаааа...
  Ги изгледав трите епизоди, некако не чекам нова со нетрпение и ми е провидно, но ке и дадам шанса.
   
 20. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  828
  Допаѓања:
  596
  Пол:
  Машки
  Мене ми е баш интересна :D
  Едвај чекам Али да ја открие Тејлор