1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pretty little liars

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 21 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  912
  Допаѓања:
  900
  Пред некое време почнав да ја гледам серијат Pretty little liars и вистинска зараза исто како The secret circle и the vampire diaries.
  Па ако ја гледа некој друг слободно нека ги кажа впечатоците и омилените ликови :)) pozdrav

  (Ако темата е дупла слободно клуч)
   
 2. The.Complicated

  The.Complicated Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  234
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.