1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

prijatelstvo

Дискусија во 'Канта' започната од kocche, 23 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kocche

  kocche Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  [spoiler]Vaka imam edna bffi nesakam da ja delam so nikoja druga.Site za nea mislat deka e kojnaj sto pokraj nea se [/spoiler]custvuvam ko grdoto pajce.Sto da pravam :(
   
 2. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  941
  Значи имаш сосема глупаво мислење, зошто да нема и други другарки девојчето не е венчана со тебе да несакаш да ја делиш со никој друг, нема смисла. А и незнам како ти е бфф кога се чувствуваш грдо покрај неа.
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.890
  И сега уствари што е прашањето?
   
 4. kocche

  kocche Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Jasi mojata bff imame edna drugaka koja samo ne lazi i ne e svesna deka se znajme za toa probavme da se odalecime od nea no ne uspeva.Kako da i objasnime za se? :doh:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.