1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prisoners (Затвореници) 2013

Дискусија во 'Филмови' започната од lanadelrey11, 6 април 2014.

 1. lanadelrey11

  lanadelrey11 Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Го имам гледано филмот и многу ми се допадна ама бидејќи не разбирам мн англиски (а го гледав без превод) не сватив многу..да ми го разкаже некој накратко ?
   

  Прикачени фајлови:

 2. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.603
  Допаѓања:
  8.005
  Морам да препрашам... како тоа многу ти се допаднал, а не си го сфатила многу?
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sandokan123

  Sandokan123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  7
  Филмот е ЗАКОН!!!!!!!
   
 4. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.784
  Допаѓања:
  47.693
  Пол:
  Женски
  Еден од најдобрите трилери. Ова е првиот филм што го имав гледано на Jake Gyllenhaal и ептен го засакав глумецов
   
  На boomsleng и Аргентина * им се допаѓа ова.
 5. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  4.482
  Допаѓања:
  8.766
  Пол:
  Женски
  Imam ubavo mislenje za ovoj akter, preku svojata uloga sam mozhe da iznese cel film, mislam i deka nekoi filmovi kade shto glumi, bez nego bi bile dosadni.
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 6. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  7.784
  Допаѓања:
  47.693
  Пол:
  Женски
  Одличен актер, во филмов многу добро глуми ако ти текнува постојано трепкаше со очите, многу природна глума.

  одличен е и во Zodiac и Proof
   
  На boomsleng и Аргентина * им се допаѓа ова.
 7. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  4.482
  Допаѓања:
  8.766
  Пол:
  Женски
  Vo Zodiac negoviot performans najdobro go pamtam, a Prisioners mene mi e omilen film so Jake, iako moram da spomnam deka mu gi nemam izgledano site, no definitivno e akter za koj vredi da go odvojam toa vreme.
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Аргентина *

  Аргентина * Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2015
  Пораки:
  4.482
  Допаѓања:
  8.766
  Пол:
  Женски
  Prisoners, ne prisioners
  Pi**a ti mater.