1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pritisok

Дискусија во 'Канта' започната од Gkatzopulu, 14 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gkatzopulu

  Gkatzopulu Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  9
  Cesto pati imam glavobolki koj napocetok neznaev sto e pricinata ama go proveruvav pritisokot koj mie nisok pokraj sto sum debela telesna tezina.Sekogas mi e vo blizina na pr.maliot e 60a golemiot 80.Togas doaga do povrakanje i mi tece krv od nosot.Bi sakala da mi kazete poveke za pritisokot niskiot visokiot sto e pricinata da dojdat vo blizina dali e nasledno sto e lekot pokraj apcinjata sto gi piam pisete mi poveke za ova tema.Pozdrav i vi blagodaram za dami odgovorite
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.