1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Proactiv продукти за нега на лице

Дискусија во 'Лице' започната од Еритеа, 16 април 2019.

 1. Еритеа

  Еритеа Нов член

  Се зачлени на:
  11 април 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Дали сте слушнале или ги пробале продуктите на Proactiv? Кендал Џенер го промовира брендот во последно време, а нејзиното лице изгледа совршено. Таа редовно постираше за напредокот и резултатите кои навистина беа драстични. Мислење?