1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

problem

Дискусија во 'Канта' започната од whiterose23, 4 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. whiterose23

  whiterose23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imam 23 godini i имам едногодишна врска.Сакаме да имаме секс со партнерот, имаме пробано но самиот чин едноставно не може да се случи затоа што неговиот пенис не може да влезе во мојата вагина. Јас сум премногу затворена и стегната и чувствувам огромана болка.. Не знам што да правам..Ако знае некој некаков совет нека пиши...Фала однапред
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.167
  Допаѓања:
  7.045
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.