1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Problematicni delovi

Дискусија во 'Канта' започната од Christina30, 10 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Christina30

  Christina30 Активен член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2011
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Mi treba sovet za kako da mi se namalat spojlerite? Isto i za delot vo okolinata na miskite ne znam kako se vika? Kakvi vezbi postojat?
  Isto kakva hrana e najdobro da se jade posle trening, t.e vezbanje?
  Fala odnapred:)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Низ цела категорија „Фитнес“ има вакви теми во кои можеш да најдеш одговор, нема потреба од ваква :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.