1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Problemi so tezina

Дискусија во 'Канта' започната од poetesa09, 12 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. poetesa09

  poetesa09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2010
  Пораки:
  77
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Каде може да најдам нутрицинионист?Дали познавате некој добар?Како се вика,каде е?како иде процедурата таму???фала
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.019
  Допаѓања:
  198.879
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.