Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Profesionalen aparat

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од anaoncheva97, 16 јуни 2014.

 1. anaoncheva97

  anaoncheva97 Активен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Kakov Profesionalen aparat mi preporacuvate?do 250evra.. moze i na staro
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.891