Prv seksualen odnos

Дискусија во 'Канта' започната од Katerinata, 8 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Katerinata

  Katerinata Активен член

  Се зачлени на:
  8 мај 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Pred 3 dena imav prv seksualen odnos koristevme i zastita i od zavcera Me boli mn stomak i pocna da mi se losi. Sto da pravam i sto moze da bide toa ?
   
 2. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.496
  Допаѓања:
  4.991
  Пол:
  Женски
  seks/dali-sum-bremena-t424/

  Имаш тема каде можеш да го поставиш прашањето, а во контекст на истото:

  Доколку заштитата била искористена правилно, тогаш не си бремена доколку тоа те колеба.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.