1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prva ljubov,prviot decko,prvoto seksualno iskustvo!!

Дискусија во 'Канта' започната од Matea91, 13 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Matea91

  Matea91 Нов член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Kakvi cuvstva i dali se uste budi cuvstva pomislata na prviot decko iako e pominato dolgo vreme i ste sosema sigurno deka ne sakata nisto so nego,no sekavanja se prisutni i svezi,dali ima li kraj za niv ili ke traat se do krajot na zivotot....
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
  vrski/prva-ljubov-t1409/
  Те замолувам да ги прочиташ правилата на форумот за отворање нова тема и да пишуваш на кирилица. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.