1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

prvut

Дискусија во 'Канта' започната од ane27, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ane27

  ane27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  imam mnogu prvut aj kazete kako da se resa od nego se imam probano ama nisto ,nekoe vreme ke go snema i pak se javuva od napred blagodaram :(
   
 2. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.149
  Допаѓања:
  46.864
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.