1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Psy trance, hippie, rave облека каде да се најде во Скопје?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Miss.Selfridge, 30 јули 2012.

 1. Miss.Selfridge

  Miss.Selfridge Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  17
  Девојки ве молам за помош , на сестра ми и е роденден сакам да и купам нешто што навистина ке и се допаѓа, она е укинатен стил ги носи тие некои чудни шалвари, па палтенца со капчиња такви вештерски , ланчиња алки и незнам таму што , порано имаше Toxic во ГТЦ незнам дали сеуште постои, но итно ми треба некоја продавничка кај што ке најдам ваква облека . Ке ви бидам мноогу благодарна ^^ :inlove: :inlove: :rofl:
   
 2. Spell

  Spell Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  400
  Пол:
  Женски
  Јас би ти рекла да отидеш до токсик има интересни парчиња облека . Дури и во обичниве продавници дали во центар дали бисер ако бараш така подолго време би нашла доста интересна облека само треба да си излезеш еден ден и убаво да си прошеташ :)
   
 3. Miss.Selfridge

  Miss.Selfridge Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  17
  а на кое место е тоа токсик ? имаше кај југотон едно дали е преместено ? :(
   
 4. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.201
  Допаѓања:
  41.186
  Пол:
  Женски
  спроти рамстор одма до Avangarde :)
   
  На Miss.Selfridge му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Miss.Selfridge

  Miss.Selfridge Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  17
  Фала ви многу :)))