1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pull and Bear

Дискусија во 'Мода и стил' започната од cveke123, 9 мај 2012.

 1. cveke123

  cveke123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  633
  Има спесифичен стил, но многу ми се допага. Една интересна продавница

  Епа навистина ми се допага продавницава, ја има во Хаг, но слушнав дека отвараат и во Скопје,
  но не сум сигурна.

  Еве ја веб страницата
  http://www.pullandbear.com/

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Мене многу ми се допага но кажете и вие што мислите...
  Дали би носеле...
  Дали се вреди...
  :)

  ако не привлекува дискусија, право во кантаа
   
 2. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Во Грчка се изнакупував од Pull and Bear,има преубави работи,а поудобно нешто од нивните штиклите не сум обула :clap:
   
 3. ana.ubavkata

  ana.ubavkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  59
  Прв пат слушам за ова :$ ама интересни се работите како што видов :D
   
 4. Belieber15

  Belieber15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  88
  Една од моите омилени продавници <3
   
  На detelinkaa и cveke123 им се допаѓа ова.
 5. interesna

  interesna Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  1.919
  Допаѓања:
  672
  Ќе ја отворат првата продавница во новиот трговски центар што ќе се пушти во септември. Ајт стрпете се!
   
 6. OneDirection

  OneDirection Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  238
  Летото кога бев за Грција фатив голем попуст во Pull&Bear и за 50 евра се изнакупував.Баш би сакала и во Мк да отворат
   
 7. SimplyElegant

  SimplyElegant Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  779
  Пол:
  Женски
  Имаат доста голем избор на облека, барем што се однесува до мене. Имам неколку парчиња и едвај чекам тука во Скопје да го отворат трговскиот :)
   
 8. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  Денес си купив преубаво фустанче од Pull and Bear .. мојата нова љубов :inlove:
   
 9. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  13.815
  Пол:
  Женски
  Пред една недела си купив фармерки од Pull&Bear и ги обожавам,прекрасни се и квалитетот и се е на ниво.Имаат доста убави работи. :) :) :)
   
 10. MorbGoth.666

  MorbGoth.666 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  148
  Ми се допаѓаат. Една од омилените продавници низ Софијава.Има избор, се наоѓа по нешто. Да ми пратат пари ќе идам да си купам нешто :)
   
 11. MissChievous

  MissChievous Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  20.925
  Дечки, дали некој што бил неодамна ги видел овие чизми? Гледам на нивнава страна стои дека ги има, но се прашувам дали во продавницата навистина ги има.
   
 12. Imagina

  Imagina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, дали случајно некоја знае дали го има овој женски парфем во продавницата кај нас, и евентуално која му е цената? Фала
  [​IMG]
   
 13. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.233
  Пол:
  Женски
  Провери на нивната официјална страна. Обично сите работи што ги има таму, ги има и во продавницата :)
   
  На Imagina му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Imagina

  Imagina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Разгледував на веб-страната, ама во ниедна категорија не го најдов, па затоа си реков да ве прашам тука. Фала ти сепак :)
   
 15. Ginger^

  Ginger^ Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 март 2015
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  55.364
  Пол:
  Женски
  го има , јас го купувам редовно. 1150 денари е
   
  На Imagina му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Imagina

  Imagina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  Фала ти многу :)
   
 17. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.233
  Пол:
  Женски
  На Imagina му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Imagina

  Imagina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2014
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  123
  Пол:
  Женски
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.
 19. MissChievous

  MissChievous Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  20.925
  Дечки, бил некој неодамна у P&B, дали ги има можда маичкиве (да не идам за џабе): 1, 2, 3, 4, 5, 6? Торбава? Шорцевиве: 1, 2, 3?
  Не функционира "Check in-store availability" опцијата.