babylove кашички

Pump up

Дискусија во 'Фитнес' започната од g.o.c.a, 11 јуни 2015.

 1. g.o.c.a

  g.o.c.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  32
  Ја има некој симнато апликацијава? Јас вчера ја симнав. Од една страна личи на инстаграм,се објавуваат слики, ама имаш и посебно вежби за секој дел од телото. Постојано некој те заследува и можиш со многу други да споделуваш мислења и резултати.