1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Punt Roma

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Dala, 15 ноември 2012.

 1. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.889
  Ви се допаѓа продавницава?Купувате ли од тука?
  не видов ваква тема,ако има-клуч
   
 2. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  832
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Женски
  ^А во Скопје ја има???
   
 3. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.735
  Пол:
  Женски
  Продавницава во Скопје Сити Мол ја има.Влегов во нејзе еднаш и имаше убави парчиња,покласични,ама убави.А остај тоа,цените не им беа под 3000.... :tmi: :o
   
 4. darcy

  darcy Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  5.881
  Јас имам преубава ташна купена пред три години во Мадрид, нема кој нема искоментирано за неа. Цените на марамите и ташните не се страшни и тука, но за гардеробата ќе мора попуст да се почека :?: