Question (:

Дискусија во 'Канта' започната од MacaLove, 5 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.325
  Здравоо...Јас би сакала да ве прашам дали знаете колку се контрацептивните апчиња ,ии тестовите за бременост?
  Незгодно ми е да појдам до аптека и само да си прашам,па ќе ве прашам вас :$
   
 2. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  тестовите ти се околу 120-200 денари. а контрацептивите од 500 денари нагоре, така мислам јас.
   
 3. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.765
  Допаѓања:
  4.090
  Пол:
  Женски
  Има тема Сакам да прашам можеш таму да прашаш
  Нема потреба од отварање нова тема
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.