rabota na ostrov

Дискусија во 'Канта' започната од ljubica.em, 2 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ljubica.em

  ljubica.em Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Kakvi se vasite mislenja za temava..poveketo biraat malta..me interesiraat licni iskustva,poveke informacii sto i kako e najdobro..dali preku agencii ili samite e podobro..koga e najdobar period za idenje sezonski e ili podolgo?? Ke vi bidam blagodarna. Fala :)
   
 2. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.089
  Допаѓања:
  15.988
  Пол:
  Женски
  ^А да успориш малку со новиве теми како нов член и да бараш низ форумот да не има веќе постоечка за тоа што те интересира?

  Еве за ова што си пишала има повеќе теми и веќе си пишала во соодветната тема за Малта. Како што има други околу сезонска работа и слични.

  И насловот е на латиница напишан дури.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.