Rapid Cuts

Дискусија во 'Диети' започната од MidnightFlower, 21 јануари 2011.

 1. MidnightFlower

  MidnightFlower Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  47
  Дали некој ги пробал овие апчиња за слабеење?
  Имаат ли лоши последици?
  Знам еден другар ги пиеше и заедно со диета, за 3 месеци ослабе 17 кила и сега 1 месец откако прекина, јаде нормално и ослабе уште 1 кило, значи не му се вратија килата, ама некој ми кажа дека биле штетни.
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.202
  Допаѓања:
  41.180
  Ах, чим држел и диета и за 3 месеца ослабел само 17 кила, тогаш мислам дека од диетата си ослабел, а не од апчињата ;) ... А колку пари се??
   
 3. MidnightFlower

  MidnightFlower Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  47
  Диетата не била воопшто строга, значи од апчињата само ослабел 10 кила а плус со диетата уште 7.
  Инаку апчињата се 2600 денари
   
 4. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.806
  Допаѓања:
  33.366
  Пол:
  Женски
 5. MidnightFlower

  MidnightFlower Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  47
  Ако ставиле слика од набилдан маж не значи дека се за билдери.
   
 6. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  4.806
  Допаѓања:
  33.366
  Пол:
  Женски
  сакам да кажам дека може додека се пијат да се иде на фитнес или да вежбаш поинтензивно . Како и да е ја веќе не сакам хемија!!!