1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

RAZMENA NA STUDENTI

Дискусија во 'Канта' започната од crazygirl123, 29 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crazygirl123

  crazygirl123 Активен член

  Се зачлени на:
  29 септември 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  0
  sakav da ve prasam za razmenata na studenti,dali moze da se pravi od site fakulteti.dali taa razmena se vrsi samo so studentite od amerika ili moze i vo evropa ?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.379
  Допаѓања:
  63.454
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.