1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Reality Shows

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од elence132, 28 декември 2013.

 1. elence132

  elence132 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  105
  Незнам , ама мислам дека нема тема за реални шоуа , па решив да направам една оти сум ептен заразена со нив посебно со американските , па еве некои предлози од мене , за оние што сакаат да гледаат , а може и вие да кажете некое :)

  1 Survivor

  [​IMG]

  2. The Bachelor - The Bachelorette

  [​IMG]

  3. America's Next Top Model

  [​IMG]

  4. Masterchef

  [​IMG]

  5. The Voice

  [​IMG]

  6. The Face

  [​IMG]

  7. I'm Celebrity ... Get me out of here

  [​IMG]
   
 2. poffy.pie

  poffy.pie Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  10
  Незнам дали овие спаѓаат во reality shows али еве кои ја ги обично гледам секој ден: Maury Show и Steve Wilkos Show. Овие ми се некако интересни бидејќи се работи за „проблеми“ со кои се соочуваат повеќе семејства, некои се малку мрднати, откачени, луди, забегани, а некои се за големо чудење и нервирање, ти се иде да го смачкаш компјутерот од глупоќата на некои луѓе. :)
   
  На elence132 му/ѝ се допаѓа ова.