1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Relax & Tone

Дискусија во 'Канта' започната од SanYya, 7 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SanYya

  SanYya Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Девојки ве молам споделете ги вашите совети,мислења и искуства со Relax & Tone...Јас го порачав и ми стигна пред една недела. Одтогаш го користам и сакам да знам ако некоја од вас го има користено да ми каже дали има ефект :) ...Благодарам однапред
   
 2. Iriss

  Iriss Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
 3. SanYya

  SanYya Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Не ја видоф... :$
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.